اخبار

صبح روز دوم سیزدهمین جشنواره تئاتر رضوی: نمایش "روزهای گل سرخ" به اجرا در آمد

صبح روز دوم سیزدهمین جشنواره تئاتر رضوی: نمایش "روزهای گل سرخ" به اجرا در آمد
نمایش "روز های گل سرخ" در دومین روز از سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی در تماشاخانه شمس بجنورد به اجرا در آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ نمایش"روز های گل سرخ" به نویسندگی مهدی ایوبی و کارگردانی بهاره کریم زاده از استان تهران هشتم شهریورماه ساعت 9 و 30 دقیقه و 11 صبح در تماشاخانه شمس بجنورد به روی صحنه می رود.

براساس این گزارش؛ محسن سلیمانی، نسرین مرادی، مسعود انعامی بازیگران این نمایش و سعید نجفی، سالار نجفان، مهرداد هاشمی پور و ملیکا اسلافی از عوامل نمایش "روزهای گل سرخ" می باشند.

داستان این نمایش؛ شادی صاحب و مالک باغ های گل سرخ ، گلاب های حاصل از محصولات باغش را برای شستشوی حرم امام رضا نذر می کند . سیامک همسر شادی با این کار مخالف است و تمام تلاش خود را می کند تا مانع از این کار شود .....

یادآوری می نماید: نمایش های سال گذشته در حرم به کارگردانی مسعود احمدی از استان فارس و گامی در دوزخ و گامی در بهشت  به کارگردانی مرتضی جلالی از استان قم  از جمله نمایش هایی هستند که عصر امروز در بجنورد به روی صحنه می روند. 

استان خراسان شمالی همزمان با برگزاری سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی با اجرای هشت نمایش صحنه ای از  هفتم تا نهم  شهریورماه در بجنورد میزبان علاقه مندان و هنر دوستان در این استان می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.