اخبار

پیام مدیرعامل بیناد فرهنگی، هنری امام رضا(ع) به سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی

پیام مدیرعامل بیناد فرهنگی، هنری امام رضا(ع) به سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) به سیزدهمین جشنواره سراسری تاتر رضوی پیام ارسال کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی ؛ متن پیام محمدرضا برازش به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الهم صل علی علی بن موسی الرضا علیه السلام

ایران اسلامی مفتخر است که مدفن مطهر امام هشتم را در خود جای داده است و مریدان ، شیعیان و شیفتگان حضرتش برای نشان دادن ارادت خود به این امام  و اهل بیت علیهم السلام تلاش وافری داشته اند و در طول تاریخ از قرن سوم هجری همواره مشهد مقدس و خراسان بزرگ میزبان این ارادت مندان بوده است.

یکی از برکات انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی در این چهل سال برپایی گسترده ترین جشنواره فرهنگی و هنری به نام امام رضا(ع) است که هنرمندان مختلف با اقسام هنرها تلاش کرده اند که ارادت خود را به آستان مقدس حضرتش علام نمایند.

شانزده دوره برگزاری جشنواره فرهنگی هنری امام رضا در عرصه ملی و بین المللی بدون وقفه نشان از تلاش همه ی دست اندرکاران و علاقمندان به حضرت را برای نشان دادن ارادت خود به وسیله ی خلق آثار هنری بوده است.

هنرمندان تاتر هم مانند بقیه هنرمندان با تلاش گسترده و مضاعف خود سعی کرده اند  که هر سال در جشنواره امام رضا(ع) بهترین آثار خود را به نمایش عموم بگذارند و در این آثار به بهترن نحو مضامین دینی و نکات ارزشمند معنوی و اخلاقی را با توجه به آموزه های آن حضرت و اهل بیت علیه السلام به مردم برسانند.

-لازم است از همه ی عوامل جشنواره ، اعم از نویسندگان آثار-کارگردانان-بازیگران و داوران محترم و عوامل موثر در صحنه های تئاتر به خصوص عوامل پشت صحنه تقدیر و تشکر داشته باشم و برای همه دست اندرکاران سیزدهمین جشنواره تئاتر رضوی در استان خرا سان شمالی که این رویداد بزرگ هنری را با تلاش و پشتکار خود رقم زده اند از خدای بزرگ آرزوی توفیق و سعادت و بهروزی داشته باشند.

انشاالله این جشنواره ها باعث همبستگی بیشتر و تعالی فرهنگ و هنر ایران اسلامی گردد

رو
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۹ شهریور ۱۳۹۷ ۲۳:۲۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.