اخبار

آرای هئیت داوران سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی اعلام شد

آرای هئیت داوران سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی اعلام شد
آرای هئیت داوران سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی متشکل از دکتر سعید اسدی، فرهاد قائمیان و فریبا متخصص اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلا رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ این آراء که در اختتامیه جشنواره اعلام شد به شرح ذیل است:

اقلام گرافیکی

·        تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال از طراح اقلام گرافیکی نمایش سال گذشته در حرم  محمد علی بشنام  از استان فارس تقدیر به عمل می آید.

موسیقی

·        تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال از آهنگساز نمایش جاده‌ی کناره  مهدی حسنیاز استان خراسان رضوی تقدیر به عمل می آید.

·        برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره،  دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال محمد رضا عرفانی آهنگساز نمایش ماه بر ترک اسب پیر از استان اردبیل را به عنوان برگزیده اعلام می کند. 

طراحی صحنه

·        تقدیر: با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی جمعا به مبلغ  پانزده میلیون ریال از طراح صحنه نمایش جاده‌ی کناره مهدی حسن زاده و سید محسن هاشمی از استان خراسان رضوی تقدیر به عمل می آید.

·        برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ بیست و پنج میلیون ریال مسعود احمدی  طراح صحنه نمایش سال گذشته در حرم از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام می کند.

بازیگری

گروه داوران برای تشویق از دو بازیگر خردسال حاضر در نمایش های جشنواره ، با اهدای لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال تقدیر به عمل می آورد:

·        از ابوالفضل آرمیون بازیگر نمایش سنگ بست

·        از  مینا خیری بازیگر نمایش سال گذشته در حرم

بازیگر مرد

o       تقدیر ها بدون الویت

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش سنگ بست   مهدی صدیقی از استان سیستان و بلوچستان تقدیر به عمل می آید.

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش گامی دوزخ، گامی بهشت آقایعطا منتظری از استان قم  تقدیر به عمل می آید.

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش پلاک 8  حامد عالمی پور از استان خراسان شمالی تقدیر به عمل می آید.

·        برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ سی میلیون ریال علی فرحناک بازیگر نمایش گامی دوزخ، گامی بهشت از استان قم را به عنوان برگزیده اعلام می کند.

بازیگر زن

o       تقدیر ها بدون اولویت

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش گامی دوزخ، گامی بهشت فاطیما رمضانی مقدم  از استان قم تقدیر به عمل می آید.

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش جاده ی کناره روشنک سه قلعه‌گی تقدیر به عمل می آید.

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال از بازیگر نمایش گامی دوزخ، گامی بهشت  فرزانه خان محمدی از استان قم تقدیر به عمل می آید.

·        برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ سی میلیون ریال شیما پورسهم الدین  بازیگر نمایش سال گذشته در حرم از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام می کند.

نمایشنامه نویسی

o       تقدیر ها بدون اولویت

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه آلا محمدرضا شاه مردی  تقدیر به عمل می آید.

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه سنگ بست محمد مهدی خاتمی  تقدیر به عمل می آید.

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از نویسنده نمایشنامه سال گذشته درحرم  مسعود احمدی تقدیر به عمل می آید.

·        این بخش برگزیده ندارد.

کارگردانی:

o       تقدیر ها بدون اولویت

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از کارگردان نمایش گامی دوزخ ، گامی بهشت  مرتضی جلالی از استان قم تقدیر به عمل می آید.

·        با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال از کارگردان نمایش سنگ بست رضا خداد بیگیاز استان سیستان و بلوچستان تقدیر به عمل می آید.

·        برگزیده:  گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار جایزه نقدی به مبلغ چهل میلیون ریال مسعود احمدیکارگردان نمایش سال گذشته در حرم از استان فارس را به عنوان برگزیده اعلام می کند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
۹ شهریور ۱۳۹۷ ۲۳:۵۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.